Dzień Praktyk i Staży Studenckich Instytutu Historii UAM

27 maja 2015
Projekt_Praktyki2

Dzień Praktyk 2015

Po raz trzeci Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu uczestniczyło w zorganizowanym przez Instytut Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: Dniu Praktyk i Staży Studenckich (27 maja 2015r.). Poznańskie Archiwum reprezentowali: mgr Joanna Napierała (absolwentka KUL) oraz  br. Zbigniew Godlewski CFCI. W liście Dyrektora Instytutu Historii UAM prof. dr. hab. Józefa Dobosza skierowanym na adres Archiwum czytamy: chcielibyśmy serdecznie podziękować za wkład jaki wniosło ARCHIWUM ARCHIDIECEZJALNE w Poznaniu w realizację spotkania pt. Dzień Praktyk i Staży Studenckich Instytutu Historii UAM, a zwłaszcza za przygotowanie informacji dotyczących możliwości współpracy Państwa Instytucji z studentami Instytutu Historii UAM.