„Dzień Praktyk i Staży w Instytucie Historii UAM”

06 lis
6 listopada 2013

AAPoz_Praktyki_WH_UAMDnia 6 listopada 2013 roku, Instytut Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zorganizował kolejną edycję przedsięwzięcia pod hasłem „Dzień Praktyk i Staży w Instytucie Historii UAM”. W założeniu organizatorów: „Ideą tego typu spotkania jest promocja najlepszych wielkopolskich instytucji, ich oferty praktyk oraz staży, a także najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca zatrudnienia… Celem spotkania jest zachęcenie studentów do samodzielnego poszukiwania możliwości rozwoju zawodowego. To także szansa dla podmiotów oferujących praktyki i staże studenckie na bezpośrednie spotkanie ze studentami i prezentacja oferty współpracy z instytutem Historii UAM”.

W gronie firm i instytucji, które na swoich stoiskach przedstawiały ofertę praktyk, było także Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu. Pracownicy AAPoz: br. Zbigniew Godlewski CFCI (Dział udostępniania) oraz mgr Tomasz Irzyk (Sekretariat) zachęcali studentów UAM do skorzystania z możliwości odbycia praktyki, stażu lub wolontariatu w naszym Archiwum.