IV Turniej Piłki Nożnej ARCH-FUTBOL 2015

20 czerwca 2015
AAP_Arch_F

ARCH-FUTBOL 2015

W ramach Międzynarodowego Dnia Archiwów, dnia 20 czerwca 2015r. trzy instytucje: Archiwum Państwowe w Poznaniu, Instytut Pamięci Narodowej Oddział Poznań oraz Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu, zorganizowały IV Turniej Piłki Nożnej ARCH-FUTBOL 2015. W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn: Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu, Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu, Studenci i pracownicy Zakładu Archiwistyki UAM w Poznaniu, Archiwum Państwowe w Łodzi, Archiwum Państwowe we Wrocławiu, Narodowe Archiwum Cyfrowe w Warszawie, Archiwum Państwowe w Poznaniu, Instytut Pamięci Narodowej Oddział Poznań, Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu.

Wyniki turnieju:

1. Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu

2. Archiwum Państwowe w Poznaniu

3. Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu

To już trzeci turniej, w którym nasza drużyna prowadzona przez br. Zbigniewa Godlewskiego CFCI zajęła miejsce na podium (2013 – 1 miejsce, 2014 – 2 miejsce).

Galeria zobacz:

Profil Facebook Archiwum Państwowego w Poznaniu