Gratulacje dla ks. dr. Rafała Rybackiego – Kustosza AAPoz

10 sty
10 stycznia 2019

ks. dr Rafał Rybacki – Kustosz Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu – w czasie prezentacji dokumentów z zasobu AAPoz.

W środę 9 stycznia br. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się publiczna obrona doktoratu ks. mgr. lic. Rafała Rybackiego.

Przedmiotem obrony była praca zatytułowana: Znaczenie argumentacji historycznej w procesie odnowy teologii katolickiej na podstawie traktatu DE LOCIS THEOLOGICIS Melchiora Cano.

Promotorem pracy doktorskiej był ks. prof. dr hab. Jarosław Moskałyk, Wydział Teologiczny UAM, Poznań, a recenzentami: ks. prof. dr hab. Bogdan Ferdek, FWT, – Papieski Wydzial Teologiczny, Wrocław oraz prof. dr hab. Tadeusz Guz, KUL JPlI – Wydział Teologiczny KUL JPII, Lublin.

Kustoszowi Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu serdecznie gratulujemy uzyskania doktoratu. Życzymy dalszego owocnego rozwoju naukowego.