18 Wrz

Formularz kontaktowy

  1. Zanim wyślesz zapytanie, zapoznaj się z procedurami załatwiania spraw – zobacz tutaj.
  2. Pola oznaczone * (gwiazdką) są obowiązkowe
  3. Rozpatrzona zostanie tylko ta korespondencja, która zawierać będzie dane dotyczące nadawcy, tj. imię, nazwisko oraz adres pocztowy do korespondencji.
  4. Polityka prywatności

 

Imię*

Nazwisko*

Miejscowość*

Ulica*

Numer domu*

Numer lokalu*

Poczta*

Kod pocztowy*

Numer telefonu*

Adres email*

Wybór sprawy*

Treść* (max.500 znaków)

Załącz plik

Administratorem podanych danych osobowych jest Archidiecezja Poznańska. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych polegający na optymalnym informowaniu o swojej działalności i ofercie – art. 7. ust. 1. pkt 6. Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie może uniemożliwić udzieleni odpowiedzi. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla udzielenia odpowiedzi, a po tym okresie dla celów i przez czas archiwizacji wynoszący maksymalnie 2 lata. Odbiorcami danych mogą być: podmiot danych oraz podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne administratora w celu obsługi formularza kontaktowego.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żądania od administratora dostępu do jej danych osobowych, sprostowania ich, dokonania w nich adnotacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych.

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych prosimy o kontakt z inspektorem danych oso-bowych: inspektor@archpoznan.pl; ul. Ostrów Tumski 2, 61-109 Poznań.